UnFREEz ver 2.1 programmiga liikuvate GIF piltide tegemine

:: Sihtrühm ja programmi kasutamise eeldused
Kutseõppeasutuste ja ülikoolide õppejõud, üliõpilased ja kõik teised huvilised, kes soovivad luua animeerituid ja liikuvaid pilte. Tarkvara sobib kõikidele alg-, kesk- ja edasijõudnud oskustega arvutikasutajatele.

Kasutajalt eeldatakse elementaarset arvuti kasutamise ning litsamate pilditöötluse programmide käsitlemise oskust (antud näites MS Paint).

:: Tutvustamise eesmärk
Tutvustada tõhusat ja lihtsat programmi, millega on võimalik luua animeeritud ehk liikuvaid pilte ja bannereid. Kuna UnFREEz ei nõua kasutajalt eriti suurt arvuti kasutamise oskust, sobib see tarkvara kõikidele huvilistele.

:: Tulemus
Programmiga tutvumisel oskab kasutaja lihtsalt ja kiiresti valmistada endale sobivas suuruses animeeritud pilte, mida on võimalik tõhusalt kasutada õppetöös. Lõpptulemusel suudab kasutaja rikastada õpiotstarbelisi veebilehekülgi.

:: Animatsioon [õppevideo + test]
:: Vaata õppevideot Õppevideot on võimalik taasesitleda, peatada ja jätkata ekraani alumises servas asuvatest nuppudest.

Animatsiooni vaatamiseks peab Teie arvutisse olema installeeritud Adobe Flash Player.